روح الله مهرجو کارشناس ارتباطات و پژوهشگر حوزه اجتماعی

لَبَّیکَ الّلهُمَّ لَبَّیکَ، لَبَّیکَ لاشَریکَ لَکَ لَبَّیکَ، إنَّ الْحَمْدَ وَ النِّعْمَةَ لَکَ وَالْمُلکَ، لاشَریکَ لَکَ لَبَّیکَ

روح الله مهرجو کارشناس ارتباطات و پژوهشگر حوزه اجتماعی

لَبَّیکَ الّلهُمَّ لَبَّیکَ، لَبَّیکَ لاشَریکَ لَکَ لَبَّیکَ، إنَّ الْحَمْدَ وَ النِّعْمَةَ لَکَ وَالْمُلکَ، لاشَریکَ لَکَ لَبَّیکَ

روح الله مهرجو کارشناس ارتباطات و پژوهشگر حوزه اجتماعی
این وبلاگ کاملا شخصی می باشد
mehrjoor.ir
آخرین نظرات

۱۵ مطلب در خرداد ۱۳۹۲ ثبت شده است

بسم الله


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۹۲ ، ۱۲:۳۴
مجتبی مهرجو
جمعه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۲، ۱۱:۱۷ ق.ظ

فرازی از مناجات شعبانیه

بسم الله


مناجات شعبانیه یکی از دلنشنین ترین دعاهای مأثوره ماست ،هر کس در هر حد فکری آن را بخواند حتما تحت تأثیر قرار خواهد گرفت ،به گونه ایست که روح و جان مخاطب را عمیقا تحت تأثیر قرار میدهد، والاترین مضامین عرفانی را در خود دارد
۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۹۲ ، ۱۱:۱۷
مجتبی مهرجو
يكشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۲، ۰۸:۱۶ ق.ظ

حماسه ما شدن

بسم الله

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۶ خرداد ۹۲ ، ۰۸:۱۶
مجتبی مهرجو

بسم الله


متن کامل پیام رهبر معظم انقلاب به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت عزیز ایران!
صحنه حماسی و پرشور انتخابات در روز جمعه ی 24 خرداد، آزمون خیره کننده ی دیگری بود که چهره ی مصمم و پر امید ایران اسلامی را در معرض نگاه دوستان و دشمنان نهاد. رشد فزاینده ی سیاسی و پای فشردن بر مردم سالاری دینی صادقانه، حقیقت تابناکی است که با حضور متراکم شما در پای صندوق های رأی، یک بار دیگر در عمل به اثبات رسید و باطل السحر بافته ها و گزافه های دشمنان و حسودان و طمع ورزان شد.
حماسه ی حضور شما پیوند مستحکم ایران و ایرانی را با نظام اسلامی به رخ همه ی بدخواهانی کشید که با صد ترفند سیاسی و اقتصادی و امنیتی در پی گسستن یا سست کردن این اعتماد و پیوند مقدس اند.
ایرانیِ مومن و غیور در انتخابات دیروز، ظرفیت عظیم خود را در مواجهه ی متین و خردمندانه با جنگ روانی بازیگران سلطه و استکبار، با زیبایی و چیره دستی هر چه تمام تر به تصویر کشید و کشور خود و منافع ملی خود و آینده پر تلاش و امیدوارانه خود را بیمه کرد.
پیروز حقیقی انتخابات دیروز ملت بزرگ ایران است که به حول و قوه الهی توانست گامی استوار بردارد و گوهر نفوذ ناپذیر و چهره ی پر نشاط و مصمم و دل سرشار از  امید و ایمان خود را به نمایش بگذارد.
۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۶ خرداد ۹۲ ، ۰۸:۱۴
مجتبی مهرجو
شنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۲، ۰۱:۰۰ ب.ظ

عکس های قدیمی از مکه ی مکرمه


بسم الله...

لبیک

اللهم لبیک...

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۵ خرداد ۹۲ ، ۱۳:۰۰
مجتبی مهرجو
جمعه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ۰۸:۴۴ ب.ظ

« عزت به شرط ذلت! »

                                  


    بسم اللهتعادل بین حالات درونی و حرکات بیرونی انسان، موضوعی است که سبب می‌شود آدمی بتواند ویژگی‌های مثبت خود را در مقابل رویدادهای خوب و بد حفظ کند. این تعادل به معنی آن است که انسان، نه دچار خودبزرگ بینی و تکبر گردد و نه آنقدر خود را کوچک ببیند که عزت نفسش را از دست بدهد.

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۴ خرداد ۹۲ ، ۲۰:۴۴
مجتبی مهرجو
چهارشنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۲، ۰۹:۲۶ ق.ظ

« پاسخهایی حکیمانه »


                                                              بسم الله


یحیى بن نعمان گوید: "در محضر امام حسین (علیه السلام) شرفیاب بودم، عربى نقابدار با چهره‏اى تیره رنگ وارد شد و سلام کرد. امام (علیه السلام) سلام او را پاسخ داد. آن مرد گفت: "اى فرزند رسول خدا، سؤالى دارم." حضرت فرمود: "بپرس."

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۲ خرداد ۹۲ ، ۰۹:۲۶
مجتبی مهرجو
دوشنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۲، ۱۱:۴۰ ق.ظ

بهترین عمل و ذکر در ماه شعبان چیست؟


بسم الله

الهی! رجب گذشت و ما از خود نگذشتیم. الهی تو از ما بگذر.

 
شعبان ماه بسیار شریفى است و منسوب به حضرت سید انبیاء صلى الله علیه و آله می‌باشد، آن حضرت این ماه را روزه می گرفتند  و به ماه رمضان‏ وصل مى‏کردند.

۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۰ خرداد ۹۲ ، ۱۱:۴۰
مجتبی مهرجو
بسم الله
یک دختر لبنانی در اقدامی بی سابقه و تعجب برانگیز، با بر تن کردن احرام مردانه ، وارد فضای مسجد الحرام شد!

در اولین دقایق ورود وی به مسجد الحرام، مأموران انتظامی و امنیتی مسجد الحرام متوجه موضوع نشدند اما پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از طریق دوربین های مدار بسته موجود در مسجد الحرام، از این ماجرا اطلاع یافتند.
به محض اطلاع یافتن این موضوع، همه مأموران انتظامی و امنیتی مستقر در مسجد الحرام بسیج شدند تا او را پیدا کنند. این موضوع موجب به هم ریختن نظم و امنیت فضای داخلی مسجد الحرام شد.
پس از شناسایی او توسط مأموران، فورا یک عبای زنانه (چادر عربی) بر سر وی انداختند تا بخش عریان بدن او را بپوشانند. پس از آن وی را به مقر نیروهای انتظامی مسجد الحرام هدایت کردند.
او در بازجویی های اولیه مدعی شد که اطلاع نداشته که این احرام فقط مخصوص مردان است. گفته می شود بازجویی ها با وی برای روشن تر شدن موضوع ادامه دارد.
۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۹ خرداد ۹۲ ، ۱۵:۰۴
مجتبی مهرجو
پنجشنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۲، ۰۹:۳۳ ب.ظ

"ختم نبوت"

بسم الله


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۶ خرداد ۹۲ ، ۲۱:۳۳
مجتبی مهرجو