روح الله مهرجو کارشناس ارتباطات و پژوهشگر حوزه اجتماعی

لَبَّیکَ الّلهُمَّ لَبَّیکَ، لَبَّیکَ لاشَریکَ لَکَ لَبَّیکَ، إنَّ الْحَمْدَ وَ النِّعْمَةَ لَکَ وَالْمُلکَ، لاشَریکَ لَکَ لَبَّیکَ

روح الله مهرجو کارشناس ارتباطات و پژوهشگر حوزه اجتماعی

لَبَّیکَ الّلهُمَّ لَبَّیکَ، لَبَّیکَ لاشَریکَ لَکَ لَبَّیکَ، إنَّ الْحَمْدَ وَ النِّعْمَةَ لَکَ وَالْمُلکَ، لاشَریکَ لَکَ لَبَّیکَ

روح الله مهرجو کارشناس ارتباطات و پژوهشگر حوزه اجتماعی
این وبلاگ کاملا شخصی می باشد
mehrjoor.ir
آخرین نظرات
يكشنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۲، ۱۲:۵۷ ب.ظ

سامانه کارمند ایران

۲۴ تیرماه سال جاری آخرین مهلت تکمیل درخواست شناسه نیروهای قراردادی قدیمی و نیروهای شرکتی تبدیل وضصعیت شده به قراردادی و کارگری موضوع بند الف و ب مصوبه مورخ ۱/۱۱/۱۳۹۰ هیأت وزیران در سامانه کارمند ایران توسط تمامی وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی می باشد.


معاون هماهنگی اجرای مقررات اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور با بیان مطلب فوق گفت: تا پایان مهلت قانونی اعلام شده بایستی آخرین اطلاعات کارمندان در این سامانه تکمیل تا تأیید نهایی و صدور شناسه آن توسط معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور صورت پذیرد.

طاهره پورشمسیان افزود: یقیناً در صورت پایان مهلت قانونی، دسترسی دستگاهها به این بخش از سامانه بسته خواهد شد و هرگونه مشکلات ناشی از تأخیر در خصوص این مهم متوجه دستگاه ذیربط خواهد بود.

وی در ادامه ضمن تقدیر از فعالیتها و زحمات ارزشمند مدیران و کارشناسان امر در خصوص رفع مشکلات سامانه کارمند ایران اظهار داشت: سامانه کارمند ایران یک پدیده بزرگ در نظام اداری کشور است و برکات و نتایج آن در آینده بسیار نزدیک مشاهده خواهد شد.

پورشمسیان که در نشست سراسری مدیران اداری مالی دستگاههای اجرایی کشور سخن میگفت، شکل گیری سامانه کارمند ایران را یک ضرورت اداری دانست و اذعان داشت: به حول و قوه الهی و تلاش همه جانبه مدیران و کارشناسان نظام اداری کشور این امر مهم در سال جاری به نتیجه نهایی خواهد رسید.

وی خبر از ارتقای پهنای باند این سامانه از ۱۵۰ مگا بایت به ۳۰۰ مگا بایت با دستور و پیگیری ویژه معاون رئیس جمهور داد و افزود: با این حرکت ارزشمند انشاا… بار ترافیکی و برخی مشکلات ناشی از آن در این بخش به صورت کامل مرتفع خواهد شد.

معاون هماهنگی اجرای مقررات اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ضمن ابراز رضایت در خصوص توسعه سامانه کارمند ایران در سراسر کشور گفت: همکاران ما در این بخش همواره آماده اند تا با همفکری و همکاری بیشتر با مدیران و کارشناسان ذیربط در مجموعه دستگاههای اجرایی کشور نسبت به ارتقاء و کارآمدی سامانه اقدام نمایند.

وی در پایان خبر از حذف کامل روش های دستی در بخش های مرتبط در نظام اداری کشور داد و اذعان داشت: با تکمیل نهایی سامانه کارمند ایران هرگونه نیاز به انجام امور به روش دستی و سنتی حذف و تمامی مراحل بصورت کامل از طریق سامانه اجرایی خواهد شد.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۲/۰۷/۱۴
مجتبی مهرجو

سامانه کارمند ایران

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">